Lekce a kurzy

Image

Lekce a kurzy
v Power & Pilates Studiu

Vítejte v Power & Pilates Studiu v Táboře, kde spojujeme sílu pilates a dynamiku powerjogy pro optimální fyzickou kondici a duševní pohodu.

V Power & Pilates Studiu v Táboře věříme, že propojení těla a mysli je klíčem k celkovému zdraví. Přijďte se k nám připojit, zapojte se do našich lekcí a zažijte transformaci svého těla a života. Jsme tu pro vás, abychom vás podpořili na cestě ke zlepšení kondice, posílení těla a dosažení celkové pohody.

Naše lekce

Alt Text

Zdravotní
PILATES

Naše lekce pilates jsou zaměřeny na posílení hlubokých svalů, zlepšení flexibility a správného držení těla. S instruktory, kteří mají bohaté zkušenosti, vytváříme prostředí, kde každý může posunout své hranice a dosáhnout svých cílů.

Více o pilates
Powerjóga v Power & Pilates Studiu

Power
JÓGA

Powerjóga v našem studiu je energickým spojením síly, flexibility a dechu. Tyto lekce jsou navrženy tak, aby poskytovaly komplexní cvičení pro tělo i mysl. S intenzivními cvičeními posilujícími svaly a zároveň zlepšujícími kondici a vytrvalost, powerjóga je skvělým způsobem, jak najít rovnováhu a harmonii ve svém těle.

Více o powerjóze
Powerjóga v Power & Pilates Studiu

Pilates
APPARATUS

Cvičení na pilates strojích je nejen skvělým způsobem, jak posílit svaly, ale také podporuje lepší posturu, flexibility a koordinaci pohybů. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý cvičenec, naše lekce na pilates strojích jsou přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a úrovním fyzické kondice.

Více o pilates strojích
Online lekce v Power & Pilates Studiu

Lekce
ONLINE

Cvičte kdykoli a kdekoli s pohybovými specialisty Power & Pilates Studia. Pilates, powerjóga a minikurzy pro začátečníky i pokročilé

Více o online lekcích

Sledujte naše sítě

Facebook Power & Pilates StudiaInstagram Power & Pilates Studio

Rychlý kontakt

Powerjóga & Pilates Clinic & Reformer Studio & DNS

tel: 774 978 985, 776 846 150
email: info@power-pilates.eu