Pilates pro hrudní koš

Pilates Core

Online lekce pilates, ve které budou makat svaly středu těla. Nepůjde jen o jejich sílu, ale také délku a pružnost. Prostě komplet Core.

Pozvolný a pomalý rozjezd umožní zacentrování pozornosti do středu těla. Potom už bude následovat příprava svalů na zátěž. Necháte svaly, aby si uvědomily, že kvalitní práce budou odvádět v maximální délce. A vezmete to pěkně komplet: šikmé, přímé, všechny vrstvy. Žádné vyjímky a ulévání. Bříško dostane lekci :-) (ale nebojte, dostanete nabídku cviku s menší zátěží).

 

Objednat lekci  Online lekce  Více o pilates


Obsah lekce

  • délka lekce = 58:51 min.
  • lekce vhodná pro všechny věkové kategorie
  • pokročilá úroveň
  • potřebné pomůcky: cvičební podložka, froté ručník
  • lektor: Jiří Horatlík
  • cena lekce: 110,- Kč

 

 Lekce plná pohybu pro lepší kondici vašeho těla i mysli pod vedením zkušených pohybových specialistů Power & Pilates Studia v ceně 110,- Kč s neomezeným přístupem po dobu 2 dnů.

 

Objednat lekci  Online lekce  Více o pilates

 

Potřebné pomůcky: cvičební podložka, froté ručník

Doporučení pro absolvování lekce: Cvičte a sledujte signály vašeho těla. Bolest u cvičení není v pořádku. V případě, že pro vás je cvik náročný, zvolte jednodušší variantu. Provádějte cviky tak, jak vás lektor navádí.

Upozornění: Cvičení podle lekcí provádíte na vlastní odpovědnost. Pokud si nejste jisti, zda váš zdravotní stav umožňuje absolvování minikurzu, kontaktujte nás, nebo konzultujte se svým lékařem. Zakoupený obsah minikurzu je určen pouze pro vaše osobní použití. Další šíření obsahu kurzu, jeho kopírování, šíření, prodej a jakékoli jiné zveřejňování není dovoleno a může být stíháno podle platné legislativy ČR.

 

Okno s přehrávačem se objeví pod tímto textem přihlášeným předplatitelům s aktivním členstvím.

Vstup do online lekce/minikurzu je umožněn pouze registrovaným předplatitelům. Prosíme přihlaste se ke svému předplatitelskému účtu prostřednictvím svých přihlašovacích údajů, nebo si vytvořte novou registraci.