Powerjóga ručníkovka pro pokročilé

Powerjóga "ručníkovka"

Online lekce powerjógy, ve které bude hrát velkou roli ručník. Zkusíme vás přesvědčit, že i jen držet ručník může být docela makačka. Vhodné pro pokročilé.

Lekce plná dynamiky a síly, která postupně vaše tělo zahřeje a připraví na pohyb. Obyčejný froté ručník se promění ve cvičební pomůcku a s jejím poučitím zapracujete na síle vašich paží, středu těla,flexibilitě trupu i nohou. Některými pozicemi plynule projdete, v některých zastavíte a nechátě tělo pracovat. Výzva pro svaly i mysl. Vnímejte své tělo a na závěr setrvejte v relaxační pozici Šavásána.

 

Objednat lekci  Online lekce

 


Obsah lekce

  • délka lekce = 58:38 min.
  • lekce vhodná pro všechny věkové kategorie
  • pokročilá úroveň
  • potřebné pomůcky: cvičební podložka, froté ručník
  • lektoři: Hana Jelínková, Jiří Horatlík
  • cena lekce: 110,- Kč

 

 Lekce plná pohybu pro lepší kondici vašeho těla i mysli pod vedením zkušených pohybových specialistů Power & Pilates Studia v ceně 110,- Kč s neomezeným přístupem po dobu 2 dnů.

 

Objednat lekci  Online lekce

 

Potřebné pomůcky: cvičební podložka, froté ručník

Doporučení pro absolvování lekce: Cvičte a sledujte signály vašeho těla. Bolest u cvičení není v pořádku. V případě, že pro vás je cvik náročný, zvolte jednodušší variantu. Provádějte cviky tak, jak vás lektor navádí.

Upozornění: Cvičení podle lekcí provádíte na vlastní odpovědnost. Pokud si nejste jisti, zda váš zdravotní stav umožňuje absolvování minikurzu, kontaktujte nás, nebo konzultujte se svým lékařem. Zakoupený obsah minikurzu je určen pouze pro vaše osobní použití. Další šíření obsahu kurzu, jeho kopírování, šíření, prodej a jakékoli jiné zveřejňování není dovoleno a může být stíháno podle platné legislativy ČR.

 

Okno s přehrávačem se objeví pod tímto textem přihlášeným předplatitelům s aktivním členstvím.

Vstup do online lekce/minikurzu je umožněn pouze registrovaným předplatitelům. Prosíme přihlaste se ke svému předplatitelskému účtu prostřednictvím svých přihlašovacích údajů, nebo si vytvořte novou registraci.