Novinky

Kurzy pro začátečníky v Power & Pilates Studiu

Nové uzavřené kurzy pilates od září 2024

Pro nastávající, podzimní, cvičební sezónu jsme pro vás připravili nabídku nových turnusů uzavřených kurzů pro začátečníky a také jednoho specializovaného kurzu.

 

Uzavřené kurzy Pilates pro začátečníky

Pokud hledáte způsob, jak zlepšit svou fyzickou kondici, flexibilitu a celkové zdraví, naše kurzy jsou pro vás tou správnou volbou. Pilates je cvičení, které se zaměřuje na posílení středu těla, zlepšení držení těla a zvýšení celkové stability.

Naše uzavřené kurzy pro začátečníky jsou navrženy tak, aby vás postupně a bezpečně provedly základními principy Pilates. Pod vedením zkušených instruktorů se naučíte správné techniky dýchání, základní cviky a správné držení těla. Každá lekce je pečlivě strukturována, aby vám pomohla dosáhnout vašich cílů a přinést do vašeho života novou energii.

Prozkoumejte naši nabídku kurzů pilates pro začátečníky >>>

Objednávejte Pilates pro začátečníky od 16. 9. 2024 s Ivou >>>

Objednávejte Pilates pro začátečníky od 25. 9. 2024 s Hankou >>>

 

 

Specializovaný kurz: Cvičení pro Zdravé chodidlo

Kromě základních kurzů Pilates nabízíme také specializovaný kurz zaměřený na cvičení pro zdravé chodidlo. Naše chodidla jsou často opomíjenou částí těla, přestože nesou celou naši váhu a hrají klíčovou roli v našem pohybu. Tento kurz je ideální nejen pro ty, kteří trpí bolestmi chodidel, mají ploché nohy nebo jiná ortopedická onemocnění, ale také pro řešení problémů s pohybovým aparátem v oblasti kyčlí a kolen.

V tomto kurzu se zaměříme na posílení svalů chodidel, zlepšení jejich pružnosti a zvýšení stability. Naučíte se speciální cviky, které mohou pomoci zmírnit bolest a předcházet zraněním.

Další informace o kurzu pro zdravé chodidla >>>

Objednávejte kurz pro zdravé chodidlo >>>

 

Připojte se k našim kurzům a udělejte první krok k zdravějšímu a vyváženějšímu životu! Těšíme se na vás.

Sledujte naše sítě

Facebook Power & Pilates StudiaInstagram Power & Pilates Studio

Rychlý kontakt

Powerjóga & Pilates Clinic & Reformer Studio & DNS

tel: 774 978 985, 776 846 150
email: info@power-pilates.eu