Pilates a powerjóga na ostrově Karpathos

Nádherné pláže na břehu průzračného moře, taverny, bary, pohoda a klid. Spolu s cvičením powerjógy a pilates představuje tato kombinace balzám na tělo i duši.

 

 

 

 

Karpathos je jedním z řeckých ostrovů ležících v Egejském moři východně od Kréty. Ostrov nabízí pestrý výběr nádherných pláží na břehu průzračného moře. Říká se, že kdo chce poznat dobrosrdečnost a laskavost řeckých lidí, měl by se vydat právě na Karpathos.

Letovisko Amoopi se rozkládá na jihovýchodním pobřeží ostrova jenom několik kilometrů od hlavního města. Nachází se zde dvě hlavní pláže - Mikri a Megali a další pláže v rozmanitých zátokách členitého pobřeží. K moři se, díky průzračné vodě a podmořskému životu, opravdu vyplatí vyrazit s potápěčskými brýlemi a šnorchlem. V letovisku jsou taverny, bary, obchůdky a pár minimarketů.

 

 

 

Potřebujete si udělat další představu o tom, jak je Karpathos nádherný ostrov? Navštivte informační web karpathosinfo.com.

V místě, které jsme pro pobyt zvolili, si s námi budete moci užívat relaxu v poklidné atmosféře menšího příjemného hotelového komplexu s výhledem na mořskou zátoku, který je doslova pár metrů od pláží v Amoopi.

 

 

 

K odpočinku na pláži, posedávání v tavernách, slunění na pláži a koupání v moři si denně přičtěte hodinu zdravotního pilates a hodinu powerjógy s certifikovanými pohybovými specialisty Ivou a Jirkou a obrázek dokonalé dovolené máte před sebou. Pobyt s námi mohou absolvovat i necvičící. Vezměte tedy sebou i vaše blízké.  

  

 Co vás čeká?

  • 12 lekcí cvičení - budeme cvičit pilates a powerjógu se zaměřením na zdravá záda a sílu core, pilates a powerjógu s pomůckami, vinyasajógu, footwork a to vše kousek od mořské pláže;
  • ubytování v dvoulůžkových pokojích (možnost přistýlky);
  • strava snídaně formou kontinentálního bufetu;
  • doprava - letecky vč. transferů.

Bližší informace včetně objednávkového formuláře na webu CK Capro.

 

First minute cena: 17.490,- Kč

 

 

 


Vytisknout