Do třetice všeho festivalového

 DSC0155Táborský Powerjóga & pilates festival se stal již tradičním vrcholem podzimní cvičební sezóny. Pojďme se podívat na krátkou rekapitulaci 3. ročníku.

 

 

  

 

Pro návštěvníky jsme připravili několik překvapení. Pozvali jsme mimotáborské lektorky, aby vnesly do programu festivalu nový vítr a pro ty, kteří absolvovali lekce na celém festivalu jsme přichystali malý dárek, jako poděkování za přízeň, ve formě studiové tašky – gymsacku. Lekce se konaly ve dvou sálech současně a o přestávkách byla možnost zakoupit zdravé občerstvení od značek Mixit a Nutrend.

 

Úvodní lekce, pod vedením Radky Hlavicové – Studio Radmila a Jirky Horatlíka – Power & Pilates Studio, se nesly v duchu fasciální jógy a powerjógy zaměřené na práci s fasciálními řetězci. Takže se pružilo, pérovalo a protahovalo, prostě všechno, co našemu fasciálnímu systému dělá dobře.

 

Cvičte i vy powerjógu s lektory - pohybovými specialisty v Power & Pilates Studiu. V našem rozvrhu najdete lekce pro začátečníky i pro pokročilé. 

Chci cvičit powerjógu

 

Následovaly hodiny zaměřené na funkční chodidlo a zdravou chůzi s Lenkou Matoškovou z Říčan a na stabilní a pevný střed těla s Radkou. Obě lekce byly doslova nabité cvičebními pomůckami, jako jsou míče, míčky, jóga bloky.

 

Krátká dopolední přestávka posloužila nejen jako občerstvovací pauza, ale také jako příležitost k setkávání a poznávání lidí stejné krevní skupiny, kterým zdravý pohyb je velmi blízký. Hned poté se rozjely další lekce se Sylvou Musilovou – Power & Pilates Studio a Lenkou Matoškovou. V malé tělocvičně měli klienti možnost prozkoumat pohybové vzorce raného dětství a zjistit, že být kojencem je někdy docela makačka. Lenka ve velké tělocvičně nabídla pokročilým klientům zapracovat na tréninku zdravé chůze.

 

Závěrečné lekce festivalu nabídly poprvé v historii našich festivalů jako cvičební pomůcku židli a celou plejádu cviků pro posílení nejen středu těla, ale i protažení důležitých svalových skupin. Židle se stala nedílnou součástí repertoáru studiových cvičebních pomůcek a je oblíbenou zejména na lekcích pilates 60+. O vedení lekce se postaral Jirka, zatímco se ve velkém sálu Sylva s pokročilými klienty vracela do pohybů našeho dětství.

 

O zdravotním pilates se na našem webu dozvíte více. Stačí stisknout tlačítko.

Další info o pilates 

 

Děkujeme všem za účast na třetím festivalu funkčního pohybu a také všem, bez kterých by festivalu nebylo. Děkujeme městu Tábor za podporu.

A na podzim 2019 na dalším festivalu na shledanou.

Váš tým Power & Pilates Studia


Vytisknout   E-mail