Pilates, jóga, golf a tanec

k03Ptáte se, co všechny tyto pojmy spojuje? Odpověď zní: "Přece jarní víkendový fitness a wellness kurz Power & Pilates Studia v Golf & Spa Resortu Konopiště". Pojďme společně nahlédnout pod pokličku prodlouženého víkendu, který byl plný pohybu, relaxu a zábavy.

 

 

 

 

První, co vás při příjezdu do resortu u recepce upoutá, je pohled na špičkově vybavené wellness s několika bazény, vířivkami a saunami. Jeho volání se odolává velmi těžko. Řada klientů tak přicházela na první večerní lekci se svaly uvolněnými dlouhým pobytem ve vířivce nebo bazénu se slanou vodou. Další kladné body naskakují například za komfortní pokoje (část výpravy byla ubytována doslova v zámeckých pokojích) a výbornou kuchyni.

Nechcete si další víkendový kurz v Golf & Spa Resortu s lektory Power & Pilates Studia nechat ujít? Pošlete nám již nyní předběžnou rezervaci.

Cvičební část celého víkendu odstartovala hodina zdravotního pilates s Ivou a bylo jasné, že svaly středu těla a hlubokého stabilizačního systému budou pracovat o sto šest.

 DSC0062 web

Na našich víkendových kurzech se doplňuje pilates s jógou, která celé tělo zahřeje, protáhne a zároveň zpevní a to vše v souladu s dechem.

joga konopiste web

Tento jarní víkend jsme do pohybového repertoáru vnesli nový prvek, kterým byl ... tanec. V sobotním odpoledni patřil cvičební sál ženám, které s Vlaďkou rozvlnily svá těla v latinsko-amerických rytmech. Po skončení taneční lekce řada z nich velmi oceňovala i přínos pro kardiovaskulární systém.

P1050884 web

Čas mezi lekcemi využila většina k procházkám v krásném jarním počasí mezi rozlehlými golfovými hřišti, která se pomalu probouzela ze zimního spánku.Jiní využili možnost výletu na blízký zámek Konopiště, ostatní relaxovali ve wellness. Našli se však i nadšenci, kteří využili skvěle vybaveného fitness centra.

konopiste web

Večerní program se nesl v duchu tanců společenských, párových, nepárových, country i disko (a došlo i na čardáš :-)). Kdo chtěl, tančil. Kdo netančil, bavil se u skleničky vína. A to vše pod taktovkou tanečníků Vlaďky a Martina.

 DSC0074 web

S víkendem plným zdravého pohybu jsme se loučili ranní jógovou lekcí s Jirkou. Někteří se po rozloučení a již tradiční závěrečné fotografii rozjeli k domovům, další se odcházeli osvěžit do některého z bazénů v resortovém wellness centru.

 DSC0087 web

Za rok nashledanou v Tvoršovicích u Konopiště.

 

Nechcete si další víkendový kurz v Golf & Spa Resortu s lektory Power & Pilates Studia nechat ujít? Pošlete nám již nyní předběžnou rezervaci.

 

 


Vytisknout   E-mail