Horizont plný pohybu

pilates hotel horizont kurz jaro2017Tentokrát v našem blogu přinášíme malé obrazové ohlédnutí za letošním jarním cvičením na Špičáckém sedle. Hotel Horizont nad Železnou Rudou se pomalu a jistě stal stálicí v naší nabídce víkendových fitness a wellness kurzů ...

 a není to jenom díky jeho skvělému kuchaři :-). Poskytuje poměrně širokou nabídku wellness služeb. My jsme letos cvičili jak ve velkém sále, kde probíhala powerjóga a pilates pro pokročilé, tak i v malém salónku, kde byly lekce mírně pokročilé úrovně. Každý si tedy mohl vybrat z toho, co mu lépe vyhovovalo. 

power pilates horizont lekce

Letos jsme poprvé představili novou pomůcku v našem (stále se rozšiřujícím) sortimentu cvičebních pomůcek - Toning Ball. Díky barvě jsme ji interně začali přezdívat "olivy" a zdá se, že se přezdívka uchytila. S touto pomůckou určitě připravíme lekce i pro klienty našeho studia, kteří s námi do Horizontu nedorazili. V době psaní tohoto příspěvku máme za sebou premiéru "oliv" i na sobotním dopoledním cvičení v Táboře.

power pilates horizont tonning ball

Stačí tedy pilně sledovat sociální sítě, na kterých jsme aktivní, nebo se přihlásit k odběru newsletteru a z připravovaných novinek vám nic neunikne. 

Počasí nám přálo a jarní sluníčko zvalo k procházkám v krásné šumavské přírodě, kterou je hotel obklopen. Uznejte sami, že projít se kolem krásných šumavských ledovcových jezer probouzející se předjarní krajinou je zážitek, u kterého člověk do sebe nasaje pořádnou porci energie.

power pilates devetsil

Máme v zásobě pár dalších tipů na výlety spojené se zdravým pohybem a nalézt je můžete na našich stránkách. Tak na nic nečekejte a rezervujte svoje místa.

 power pilates horizont ucastnici skupina

 

 


Vytisknout   E-mail