S velkým míčem do světa

miceVíkendové powerjóga a pilates kurzy jsou pravidelným zpestřením pro řadu klientů Power & Pilates Studia. Ve Sportovním a relaxačním centru Lihovar v Třemošnici bývá program naplněný k prasknutí.

 

 

 

 

Do třetice všeho festivalového

 DSC0155Táborský Powerjóga & pilates festival se stal již tradičním vrcholem podzimní cvičební sezóny. Pojďme se podívat na krátkou rekapitulaci 3. ročníku.

 

 

  

 

Karpathos s příchutí pilates a powerjógy

Karpathos 11Hledáte-li inspiraci pro letní dovolenou, máme pro vás osvědčený tip. Karpathos je řecký ostrůvek v Egejském moři, kde jsme letos (červen 2018) strávili týden s pilates a powerjógou.

 

 

 

 

Brdské lesy v zaměřovači Power & Pilates Studia

P1050935 webV srpnu připravujeme letní sportovní kurz s pilates a powerjógou v brdský Jincích - Královkách. V jednom překrásném květnovém týdnu jsme pro vás provedli ochutnávku místních výletních možností.

 

 

 

 

 

Pilates, jóga, golf a tanec

k03Ptáte se, co všechny tyto pojmy spojuje? Odpověď zní: "Přece jarní víkendový fitness a wellness kurz Power & Pilates Studia v Golf & Spa Resortu Konopiště". Pojďme společně nahlédnout pod pokličku prodlouženého víkendu, který byl plný pohybu, relaxu a zábavy.

 

 

 

 

Objednejte si svou lekci

Zarezervujte si svou lekci právě teď

Rychlý kontakt

Powerjóga & Pilates Clinic & Reformer Studio & DNS

 Vančurova 2904, Tábor
tel: 774 978 985, 776 846 150

TOPlist

Hledejte