Najdete nás na festivalu Kamba

Tábor se v červnu stane dějištěm třetího ročníku festivalu Kamba. Lektorský tým Power & Pilates Studia bude i letos jeho součástí. 

A že jste o tomto festivalu ještě neslyšeli? Určitě si jej nenechte utéct. Projekt, který původně vznikl jako podpora lidem pracujícím ve zdravotnictví, je nyní dostupný nejen lékařům a zdravotníkům, ale i učitelům, pracovníkům v sociálních službách a dalším, kteří si z bohatého programu určitě vyberou. V programu letošního festivalu, který se koná 7. - 9. 6. 2019, figuruje 25 řečníků a můžete se zúčastnit 30 workshopů

Ústředním motivem letošního festivalu je rovnováha (program festivalu ZDE). Tohoto tématu se ve svých přednáškách dotknou i Sylva Musilová (lektorka a lékařská konzultantka Power & Pilates Studia) a Ludmila Stejskalová (lékařská konzultantka Power & Pilates Studia). A na témata přednášek budete moci navázat v praktických workshopech a ranních jógových lekcích, které povedou Iva a Jiří Horatlíkovi (lektoři Power & Pilates Studia).

Pevně věříme, že tato zajímavá akce nezůstane stranou vašeho zájmu a těšíme se na setkání na některé z festivalových přednášek nebo workshopech.

Objednejte si svou lekci

Zarezervujte si svou lekci právě teď

Rychlý kontakt

Powerjóga & Pilates Clinic & Reformer Studio & Spirals

 Křižíkovo nám. 505, Tábor
tel: 776 846 150, 774 978 985

TOPlist

© 2019 Power & Pilates Studio. Všechna práva vyhrazena. Designed By JoomShaper

Hledejte